הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שני, 13 בפברואר 2012

מוצרי ילדים של רדיו פלייר - הקלאסי, החתיך והבלתי מנוצח - (RADIO FLYER)מזל שנולדים לנו ילדים. אחרת איך תסבירו את כל הטוב הזה שקורה לכל כך הרבה מאיתנו לאחר בואם? האמהות מסובבת אותנו מבפנים וגורמת לרובנו לרצות למשש את החיים מבפנים, ולהבין מה חשוב באמת. לפנות זמן, לפקס משאבים ולנתב אנרגיה יצירתית ותועלתית באופן נכון יותר ואמיתי.

גם מיכל של יוקידו, היא אמא שמאסה בשגרה של טרום הילדים. שעות על גבי שעות בעבודה קרייריסטית הם בבירור לא מה שהיא רצתה לעצמה ולילדיה. לאחר שנולד בנה הראשון ( מאז התווספה עוד תוספת משפחתית  - תינוקת מתוקה להפליא), היא חיפשה משהוא אחר. 'המשהו האחר' נקרא סוף סוף בדרכה - והיא החליטה לייבא מוצרי ילדים. לא סתם, אלא את המותג - רדיו פלייר. ואז, כי היא בולדוזר של מעשים, גם את עגלות ההולנדיות איזי ווקר.

תוכלו למצוא אצלה את ה-תלת-אופן רטרו האדום והאגדי (שמככב בפידים של מנויי הבלוג) ,ושכל מי שרואה אותו עורג אליו מיידית! וגם את הגרסה המודרנית והכייפית שלו -תלת אופן"שזורק תחת" (ויש גם בימבה מגניבה כזו לקטנים יותר). יש גם את הוואגונים השווים, שגם הם אייקון מוכר בתרבות ילדים. ועוד מיני דברים טובים לילדים, קלאסיים וגם כאלה עדכניים יותר. לכו לפשפש בחנות. אתם חייבים לכם איזה רדיו פלייר אחד משלכם!
מכיוון שאין כמו השראה טובה מכאלה שכבר עושות את זה, הולכות בדרך עצמאית ואימהית, בוא נכיר  קצת יותר את מיכל.מיכל, ספרי קצת על עצמך:

אני בת  31 נשואה ואמא לילד מדהים בן שנתיים וחצי ותינוקת מדהימה. אני גרה במרכז תל אביב אבל אם בעלי לא היה מתעקש על זה כנראה שהיינו מוצאים את עצמנו במושב. נראה לי שסיימתי את שלב הלימודים בחיי, עם תואר ראשון, תואר שני וכמעט עוד תואר ראשון - אבל למדתי שאי אפשר לדעת והכל יכול להיות.

קצת קלישאתי אבל האמהות היא אחד הדברים המטלטלים שקרו לי. בניגוד לאמהות אחרות שמסיימות את חופשת הלידה וחוזרות לעבודה הרגילה שלהן אני החלטתי לעבור לתחום עיסוק שקשור בעולם התוכן של ילדים ותינוקות. אחרי שנכנסתי לעניינים הבנתי שרבות וטובות בתחום שלנו עברו את אותו התהליך מתוך תשוקה. זאת זכות גדולה שאני שמחה שנפלה בחיקי.

איך את רואה את ההורות שלך ומה חשוב בעיניך?  

אני קודם כל חושבת שהורות זה להיות שם בשביל הילד שלך. ללוות אותו ולכוון אותו בתהליך מינקות לילדות ואני מניחה שמשם הלאה עד לבגרות. אני מאוד רציתי ועדיין רוצה קודם כל להיות שם בשביל הילדים שלי ואני רואה את זה כדבר מאוד מרכזי

מהי שיגרת יומך?

קמה בסביבות 06:30 - אפילו לפני הילד. זה הזמן שלי לעצמי כשכולם עוד ישנים. בלי קפה של בוקר ועיתון אני לא מתחילה את היום. שעה וחצי מאוחר יותר אנחנו כבר עמוק בתוך הטירוף של הבוקר ואני לוקחת את הילד לגן. משם הולכת למשרד לפגישות או יוצאת לסיבוב בחנויות שבהם אנחנו מוכרים את עגלות איזי ווקר. למזלי אנחנו משווקים מוצרים מצויינים וכיף לעשות סיבוב בחנויות ולשמוע את הפידבקים מהלקוחות. לקראת ארבע אני חוזרת לקחת את הילד מהגן ואז מתחיל "סבב ב". המטפלת הולכת ואני או בעלי מבלים עם הילדים אחר הצהריים ומשתדלים שתהיה חלוקה שווה. אחרי טקס הארוחה-אמבטיה-לישון - ובהנחה שאין לנו תכניות לבילוי - אני משתדלת לסגור דברים בעסק, מיילים, טלפונים לארה"ב וכד', ואח"כ הולכים לישון לקראת יום חדש


איך נולד העסק? מה גרם להתחיל אותו? ולמה דווקא בנקודת הזמן הספציפית 

העסק נולד עם לידת בני. אחרי הלידה הבנתי שאני רוצה לשנות כיוון בחיים ולהתעסק במוצרי ילדים. נדהמתי מהפער בין היצע המוצרים בחו"ל לעומת הארץ והחלטתי לחפש מותגים איכותיים ויפים לילדים ותינוקות שחסרים בארץ ויכולים להתאים לקהל הישראלי. לרדיו פלייר הגעתי בעקבות מוצר שלהם שהיה לאחי. וואגון גדול ויפה אשר איתו הוא לוקח את שלושת ילדיו לטיולים בשכונה. כשראיתי את ההתלהבות למוצר יזמתי קשר עם רדיו פלייר במטרה להביא אותם לארץ, היות וזאת חברה אמריקאית התקשורת איתם היתה בלילה בזמן שכולם ישנו ויכולתי במקביל למטלות היום יום להקים את העסק שלי בשקט. במקביל לקשר עם רדיו פלייר החל הקשר עם איזי ווקר. איזי ווקר הינו מותג עגלות תינוק הולנדי מאוד מוכר באירופה ובארה"ב, שהדגש שהוא שם הוא על נוחות הנסיעה של הילד. מאוד התחברתי למותג הזה מאחר והוא משדר איכות ונוחות ממש מהמבט הראשון והקשר עם בעלי החברה היה טוב מהרגע הראשון.


מבחינתך, מה מייחד את המותג 

רדיו פלייר הינו מותג תלתי האופן והוואגונים הגדול בארה"ב ולא בכדי, המוצרים האיכותיים והעל זמניים של רדיו פלייר ידועים בטיבם ומי שמכיר אותם לא מתפשר על שום דבר אחר

רדיו פלייר הינו מותג שקיים למעלה מתשעים שנה בארה"ב והמוצרים האדומים הללו מאוד מזוהים, קורה לנו הרבה מאוד פעמים שאנשים מספרים לנו שלהם היו כאלה כשהיו קטנים ורוצים שגם לילדים שלהם יהיה כזה. המותג הזה מעלה חיוך על פני הרבה אנשים!

גם את רדיו פלייר וגם את איזי ווקר (עגלות תינוק שאנחנו מביאים) מתבלטים עם איכות מצויינת. האיכות של המותג זה אחד הדגשים שהיו הכי חשובים בתחילת הדרך ואנחנו מקפידים על זה מאוד בבחירת המוצרים שאנחנו מביאים.האם יש לך טיפים לאמהות שרוצות לצאת לדרך עצמאית? עצה של בעלת נסיון?  

אני חושבת שקודם כל זה עניין של אופי. זה לא מתאים לכל אחת. אבל מי שזה בוער בה לא תוכל להתחמק מזה. מכיוון שמדובר על סיכון כספי משמעותי העצה שלי היא להתחיל עקב בצד אגודל. אמנם בכל מקרה זה סיכון כספי אבל מי שלא מנסה גם לא תוכל להצליח. אני חושבת שעדיף לנסות ולהיכשל מאשר לחיות עם תחושת ההחמצה, מה היה קורה אילו...  חשוב שתהיה תמיכה של הסביבה, שיהיה עם מי להתייעץ ומי שיכוון. מאוד קשה ללכת לבד אז אם אין שותף שלפחות יהיה בעל תומך.


מה הבסט סלרים שלכם?  

וואגון לילדים מדגם פאתפיינדר הוא מוצר להיט שנרכש בכמויות הרבה יותר גדולות משצפינו. בכלל יש הרבה אנשים בארץ עם רקע אמריקאי שמכירים ומעריכים את המותג רדיו פלייר. גם תלתי האופן בעיצוב רטרו מאוד מעניינים את הלקוחות ואנשים רבים רוכשים אותם.איפה אפשר למצוא את המוצרים שלכם?
באתר יוקידו מוצרי איכות לילדים -  www.yokido.co.il 
או במוקד הטלפוני 072-233-3312

תגובה 1:

  1. מוצרים מהממים. אני מכירה את התלת אופן מארצות הברית

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking