הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 22 באפריל 2012

דרקונים זה באמת - כוחו של הדמיון ודפי צביעה של יונת קציר


פרוייקט artMind- דפי צביעה מקוריים לילדים, מפגיש אותנו עם יונת קציר שהיא מאיירת מוכשרת להפליא. דפי הצביעה שלה הם חגיגה של דמיון והנאה. בואו להכיר אותה:יונת היא תיירת של ממלכת הדמיון, היא נהנית מכל רגע, ומכחולה מקים לחיים את עולם הקסם והדמיון. היא ילדת קיבוץ שתמיד אהבה סיפורים, ולא פחות- אהבה לצייר. לכן, כשהפכה לילדה גדולה, הבחירה הייתה טבעית - היא בחרה להיות מאיירת.

בתהליך האיור לספר, יונת יוצאת למסע מרגש, והצידה שלה היא דמיון והנאה וכליי ההמחשה, הם המכחול והדף. תוך כדי היא מפנטזת, חולמת ומהרהרת, כיצד תראה הדמות, מה תלבש.... כמו תיירת בעולם חדש, היא מגלה עוד טפח ועוד תגלית ולעולם לא ידוע מה תהיה התוצאה הסופית. בתהליך מרתק ומהנה נולד איור של ספר.

יונת איירה כשבעים ספרים (!) ואלו האהובים עליה במיוחד עוסקים בפנטזיה ודמיון. שם היא יכולה ליצור עולמות שבהם הכל יכול לקרות -אנשים ופילים יכולים לעוף וניתן כמובן להנחית סירות מפרש על הירח. בין הספרים שאיירה יש גם שני ספרי דרקונים, שיצרה ביחד עם ילדיה, שלימדו ושכנעו אותה שדרקונים זה באמת.


את הציורים שהיא מציירת היא מוכרת מוכרת וגם יוצרת מהם מוצרים שונים: יש למשל כתובות  מאויירות לזוגות מתחתנים ויש גם ברכות ומנדלות לבית.


אתם מוזמנים להכנס לאתר של יונת ולעוף איתה אל מחוזות הדמיון 

להורדת דפי צביעה, לחיצה על התמונה - תפתח תמונה גדולה. קליק ימני עם העכבר- שמירת תמונה. ואז - להדפיס. 

8 תגובות:

 1. AMAZING, THANK YOU FOR THIS
  LEA

  השבמחק
 2. איזה תזמון יש לנו...
  לא יכולת להקדים ביום אחד את הפוסט הזה?
  הייתי מוסיפה אותו באהבה ובהתלהבות לפוסט שלי על דפי הצביעה...
  מקסים ביותר!

  השבמחק
 3. מקסים מקסים, מלא דמיון ומעוף!

  השבמחק
 4. תודה! מקסים וכיף לצבוע כאלה דפים!

  השבמחק
 5. באמת קסום. יונת היא מאיירת נהדרת, קלטתי אותה כבר מזמן.
  תודה לך על הפרוייקט הנהדר הזה!

  השבמחק
 6. יונת מוכשרת ביותר אהבתי את ציורך, רק קבלי בהומור הערה: אם כבר לשכנע על משהו שהוא באמת, למה על דרקונים? הרי עדיף להוכיח את אלוקים.

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking