הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 22 באפריל 2012

פנינים, לבבות ואהבה - צילום ילדים (vintage love- kids photography)ליה שלי, היא ביסקוויט חמאה מהודר ומקסים. היא אוהבת בגדים, נעלים, קישוטים ותכשיטים, איפור ובושם. היא מעריכה עיצוב טוב, תחמיא על שמלה יפה, תסבול בשביל יופי,תתחנחן בשביל קצת ליפגלוס ותערוג לעגילי יהלומים או פנינים. גינוני יופי ואסתטיקה גנדרנית טבועים בה. אין ספק, שזו ירושה מסבתא, כי ממני זה לא יכול היה להגיע. אני הייתי יותר בקטע של לטפס על עצים ושחק שלוש מקלות. כאילו, אל תטעו, אני חולה על נעליים, ובגדים, אבל ליה, היא מביאה את זה לגובה אחר.

כשראיתי את הפוטו-שוט המקסים של פאם, לא יכולתי שלא לחשוב שהוא יכול להיות ככפפת משי על ידה, או לייתר דיוק  כמחרוזת פנינים על צווארה של ליה שלי. סשן הצילומים מתעד כיף של בנות, שצילמה לכבוד יום הולדתה של ביתה, Pam Cooley.  והסטיילינג הוא של  bittersweet floral.

 הו, ליה....
תגובה 1:

  1. יאאוו ! מהממם! חבל ששלי כבר בת 15 והדברים שמעניינים אותה רחוקים מאלה אלף שנות אור...

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking