הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 24 בנובמבר 2013

מסיבת קאפקייק שובבה- יום הולדת 7 (cupcake birthday party)

כפי שהובטח, פוסט המשך ליום ההולדת של ליה. לאחר שהחבילה עברה, והצמות נקלעו, עברנו ליצירה. הרעיון היה פעילות יצירה שיש בה אלמנט של חופש יצירתי, אבל עדיין יש גבולות עשייה ברורים, עם תוצאות מהירות ומספקות, בהתאם לנסיבות: זמן קצר והרבה ידיים עובדות בו בעת.

בעמדה של רונה, אחותי היקרה, הכינו הבנות אלמנט דקורטיבי שיכול להיות קישוט דו - צדדי עבור הקיר או לדלת החדר. בעזרת ציור בצבעי מים, וקישוט חופשי עם אלמנטים כגון: כפתורים, חרוזים "אפו" הבנות את הקאפקייקס האישיים שלהן... ובעמדה השנייה הכינו הבנות צעיפי "קאפ-קייקס" מחממים מפליז. הן גזרו שוונצים בקצוות ואת הצעיפים עיצבו בקישוטים של לבד, חרוזים, סרטים וכפתורים. הצעיף לטעמי היה הצלחה כבירה.

במצבים של יצירה קבוצתית אני תמיד נפעמת מהיופי של הדינמיקה הקבוצתית והאישית. מדהים  ומסקרן לראות את הביטוי של כל אחד ואחד בעשייה שלו. יש את מי שעושה כפי שהדגימו ומי שהולך רחוק ביצירתיות, מי שמשקיע, ומי "שעף " על העשייה. והכי כיף לפגוש את אלה שממציאים ומייצרים אמירה חדשה ומרגשת.


וכמובן הייתה עוגה, בוורד פסטלי, עם הדגלונים (שהם ללא ספק משדרגי עוגה מהירי הכנה להפליא) ומסיבת תה של כלבלבים וארנבון. חטיפים, מיץ פטל ורדרד, נשיפה על הנרות, שבע+1 הרמות על הכיסא וילדה מאושרת שגדלה בשנה.
הבנות היו מקסימות ומצחיקות ושמחתי להיות במחציתן ולהכיר אותן קצת יותר טוב. תמיד כיף להכיר את הסביבה החברתית של הבת שלך. ומאוד שמחתי שהייתי נאמנה להחלטה שלי להנות ולעשות זאת בנינוחות אמיתית. הצלחתי בזה.ומי שבעניין של MIX AND MATCH הקפקייק הנהדרים הללו מוכנים להדפסה ממש כאןלקריאת פוסט יום הולדת 7 של של ליה - חלק א'
באהבה,
אפרת

5 תגובות:

 1. את חושבת שהצעיפים מתאימים גם לבנים? עם התאמת אלמנטים, כמובן...

  השבמחק
 2. וגם - באיזה דבק השתמשתן?

  השבמחק
  תשובות
  1. נראה לי שכן. עם מוטיבים "גבריים" וצבעים בהתאם.
   הדבק הוא דבק בדים, "גוטרמן" ודומיו. אפשר למצוא בחנויות יצירה וגם במחלקות יצירה של חנויות צעצועים גדולות.
   צריך לדאוג להרבה דבקים ומספרים, נורא מבאס לחכות בתור כשאתה בפרץ יצירה

   בהצלחה :)

   מחק
 3. מקסים!
  אני רואה על הצעיפים גם קאפ קייק . זה מה שהן קישטו או לא קשור?
  את הקאפקייק שקישטו פשוט הדפסת להן ואז הן צבעו? על מה הדפסת?בריסטול?

  השבמחק
  תשובות
  1. קשור בטח קשור :)
   אלו קאפקייקס מלבד ( FELT ) שהודבקו על גבי הצעיפים.

   מחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking