הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום רביעי, 1 בפברואר 2017

ילד העץ - נותנים לעצים פנים (רשומת ט"ו בשבט בהחלט)


ט"ו בשבט, חג צנוע שכזה אשר לא משבש לכולנו את הסינופסות מרב בישולים והערכויות, אפשר לסגור את הענינים בכמה פירות יבשים, ככה כמו שהם או להתפרע בהשקעה ולעשות עוגה או עוגיות המשלבות את המיובשימים למיניהם. אבל באמת באמת, במקור זה חג פונקציונאלי שנועד לעשות סדר בעניני שמיטה, מעשר וכדומה. אחר כך היתה פה התיישבות בארץ חדשה והצעירה שלנו והחג קיבל את אדרת הנטיעות -יאללה גם טוב. אבל מה שיפה בחג הזה, זה ההיבט הרוחני שבו. כזה שמקשר בין אדם ואדמה, בין עץ ואדם. איך שאנחנו ממש כמו עץ, מהותנו לצמוח, לתת פירות, להכות שורשים, ולהנות מהרוח ומהעוברים בדרכנו.

בהשראת שירה של שלומית כהן אסיף - איש העץ, עלה לי רעיון, לתת פנים לעצים, כך יצא שיצאנו לדרך, עם מעט חיימר, עלים, בלוטים ופרחים שאספנו, ויחד, יאיר ואני הוספנו לכמה עצים בשכונה פנים. יצאנו מוקסמים.

אם תרצו להראות לילדים טעימה על עצים מיוחדים גדולים, זקנים ומרשימים
או קצת מידע על חג טו בשבט


[מרוב חלודה בבלוג, האצבעות שלי לא מאמינות שקורה הנס ומוקלדת לה רשומה פה...]

7 תגובות:

 1. נהדר. מקסימום יצירתיות במינימום חומרים.
  אגב, אפשר להחליף גם את החימר בסתם בוץ...
  (ועוד אגב, הפירות היבשים היום,
  עמוסים בחמרי צבע ומשמרים. עדיף להימנע)

  השבמחק
 2. וואו לא מאמינה!
  איזה כייף שחזרת.
  רעיון מהמם.

  השבמחק
 3. אולללללה! איזה כייף. דפדפתי אחורה רק לוודא שלא פספסתי (-: רעיון מעולה - ממש street art חתרני יש לכם, מגניב!

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking