הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 9 ביולי 2017

יצירה זורמת וחופשית -action painting with kids

אני בחופשה, בחופש ארוך. יש לי זמן.  אני חוזרת, מגלגלת את זה בפי שוב- יש לי זמן. יש בי רוגע שלא היה מזה זמן, מזמן. עד שהוא הגיע, לא הבנתי כמה כמההתי אליו.

אני לא מטלטלת בין החייב, הצריך והמוכרח.  אני לא מתקתקת את היום, מג'נגלת בין עבודה, ילדים וסידורים. אני נ ו ש מ ת וזה מרחיב את עצמיותי לכדי שמחה כנה ונוכחת. והפלא ופלא, מיד מגיעה איתה חדוות היצירה. לא רק כזו של צבע, נייר, ודבק,  זו גם באה, אלא גם יצירה של שירה וכתיבה, קריאה, הקשבה, של תקשורת, היכולת להנות ולהתענג על רגעים, גם פשוטים וגם מורכבים.  אני נוכחת בחיי שלי ואין נפלא מכך. טוב שבאתי.

במסגרת חגיגת הנשימה והחופש, גם מיה טומנת יד בצבע. כמה זה מופלא לראות את העשייה הראשונית, הבלתי אמצעית, כזו שחוקרת ונהנת, בלי שום תוכנית מוגדרת. מתחילה במכחול, עוברת לידיים, לבטן... קצת התזה של צבע לא מכוונת.  לשה את הצבע, עם הידים, עם כל הגוף והנשמה.

הצעת הגשה:

 • קאנווס רחב ידים שמאפשר תנועה חופשית
 • מרחב סלחני לליכלוך
 • אפשר מוזיקה, אפשר בלי
 • קחו בחשבון שאם תרצו להמנע מהחום הבלתי נמנע שנוצר מערבוב כל הצבעים, תגבילו את מנעד הצבעים. ןאפשר גם לזוז סביב הקנווס, או לסובב אותו עבור הקטנים במידת הצורך
 • ותנסו לא להתערב בכלל, בתהליך. לנצור לשון ויד. 


6 תגובות:

 1. מקסימה! שמחה בשבילך

  השבמחק
 2. אוייש כמה היא מתוקה ויצירתית.מימושה. ואיזה כייף לנו שחזרתתתתת.

  השבמחק
 3. איזה כיף שקפצת לביקור, איזה כיף לראות את החופש שלך, איזה כיף למיה שאת משחררת ומאפשרת... הלוואי ותעלי יותר ויותר פוסטים. אוהבת.

  השבמחק
  תשובות
  1. שיואו, איזה כיף שציפור יפה באה לבקר במפתן ביתי. תודה יקרה שלי

   מחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking