הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.אודות

סליחה, מה חוגגים פה?
ילדיסקו - לגדל ילדים במאה ה-21. הבלוג הכי שובב בסביבה, הוא מדריך חצי- שפוי להורים שמעריכים את הילדים שלהם. אנחנו כאן כדי לתת לכם את החשק, הכלים וההשראה להורות וילדות שמחה ויצירתית, כאן חוגגים אותה בגדול.

  
מה עוד?
איך מגיע אליכם כל הטוב הזה? אפשר פשוט להרשם לקבלת עידכונים במייל, בחינם, ולקבל מנות קצובות של ילדיסקו ישירות אל תיבת הדואר.

חשוב לנו למצוא את המוצרים המיוחדים של יוצרות ויוצרים עצמאיים להציגם בפניכם ולעודד עשייה מקורית, איכותית ואישית. בייחוד אם זו עשייה אמהית.

יש מסיבה, מי על העמדה?

 הי, אני אפרת, נעים להכיר. אמא של ליה, יאיר ומיה, והארנבת הנמרצת מאחורי הבלוג – ילדיסקו ו- Artoholic* Rabbit. ילדיסקו נולד בשלהי 2009 והוא התמריץ האישי שלי להורות יצירתית שנהנית מכל רגע . ואם אני נהנית, למה שגם אתם לא תהנו?

אחרי שליה נולדה, ביחד עם הרפתקאת האמהות קיבלתי במתנה את היכולת להיות שוב פעם ילדה. לשחק במשחקים, לגלות תגליות, להתרגש מדברים "קטנים". דיי במקביל, במהלך חופשת לידה, נגלה אלי העולם הקסום של הבלוגים. אמהות, יוצרות ומהגגות מוכשרות להפליא שיודעות לבשל, לכתוב, לצלם, ליצור ולגדל ילדים. הן חולקות מידע איכותי ואינסופי עם כולנו. מיותר לציין שמהר מאוד מצאתי את עצמי לוקחת חלק במשחק ונהנית מכל רגע.

 יצירה, עיצוב ואמנות תמיד היו חלק מחיי, ותמיד שימחו וריגשו אותי. למדתי אומנות ועיצוב בתיכון וקצת בקולג' ורגע לפני הלידה סיימתי תואר באמנות רב תחומית. הגרפיקה והצילומים בבלוגים נעשים על ידי ואני נהנית מהלמידה וההתנסות שכרוכה בעשייה של הבלוג. עסקתי בעיצוב ארועי high end אבל הפסקתי. כי למרות היופי והאדרנלין שבתחום, סדרי עדיפויות השתנו, אין יותר שעות מטורפות וימים הזויים. טוב אולי יש, אבל בתפקיד אחר- כאמא.

מלבד זה אני כותבת תוכן, בייחוד לתחום העיצוב- אמנות אבל מוכנה לכתוב גם על גידולי חממה בנגב אם הכסף טוב. אבל באמת באמת, בשיא הכנות, עוד לא ממש החלטתי מה אהיה כשאגדל, יש כל כך הרבה דברים מעניינים עוד להספיק למה להתקע במקום אחד?

artMind- דפי צביעה מיוחדים לילדים שמחים

פרוייקט הבית artMind אשר מביא לכם דפי צביעה איכותיים ומקוריים (כן, גם בלעדיים) של מאיירים מוכשרים. בואו להכיר את המאיירים המצויינים של הפרוייקט ותנו לילדים שלכם אלטרנטיבה המהנה לדפי צביעה נדושים.


הצטרפו אל נבחרת החלומות

בא לכם להיות בנבחרת החלומות ולפרסם בילדיסקו? פנו אלי במייל artoholicrabbit@gmail.com לקבלת פרטים. ישנן אופציות פירסום נהדרות במחירים נעימים.

יש לכם רעיון טוב, מוצר מנצח, המלצה?  אתם רוצים להדריך, לכתוב רשומת אורח, לשלוח תמונה של החדר הכי הורס שעיצבתם לילד שלכם. יש לכם רעיון לשישתוף פעולה ?
שלחו מייל artoholicrabbit@gmail.com וספרו לי על כך. אני תמיד שמחה לשמוע ולראות דברים טובים
Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking